1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Yerli Otomobilin İlk Fotoğrafı Paylaşıldı

Yerli Otomobilin İlk Fotoğrafı Paylaşıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı, 27 Aralık’ta ön gösterimi yapılması planlanan yerli otomobilin brandalı fotoğrafını paylaştı.

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

Yerli Otomobilin İlk Fotoğrafı Paylaşıldı

Cumhurbaşkanının yerli otomobilin öngörülen tanıtım tarihini açıklamasının ardından, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da otomobilin brandalı fotoğrafını paylaştı. Cumhurbaşkanı, Malezya’da gazetecilere yaptığı açıklamada, yerli otomobilin ön gösteriminin 27 Aralık Cuma günü Gebze’de yapılmasının planlandığını ifade etti.

Yerli Otomobilin İlk Fotoğrafı Paylaşıldı

Bu açıklamanın ardından Bakan Varank da sosyal medya hesabından ön gösterim araçlarının brandalı fotoğrafını paylaştı. Paylaşımında yerli otomobilin prototipinin tanıtılmasının planlandığı tarih ile “TOGG”, “Bilişim Vadisi” ve “Milli Teknoloji Hamlesi” etiketlerine yer veren Varank, iki fotoğraf kullandı.


Bakan TOGG İçin Tarih Verdi! TOGG’un Ne Zaman Satışa Çıkacağını Açıkladı


Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) logosuyla paylaşılan fotoğraflarda Bakan Varank’ın yanı sıra TOGG Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOGG Yönetim Kurulu başkan yardımcıları Taha Yasin Öztürk ile Tuncay Özilhan, TOGG Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Nazif Zorlu, Ahmet Akça ile BMC Yönetim Kurulu Üyesi Talip Öztürk yer aldı. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.