
Araba Özellikleri
2010-2013 Skoda Superb 1.6 TDI Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2010-2013 Skoda Superb 1.6 TDI Teknik Özellikleri.
2010-2013 Skoda Superb 1.6 TDI Teknik Özellikleri
| 2010-2013 Skoda Superb | |
| Marka | Skoda |
| Model | Superb II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2010 Yılı |
| Son Üretim Yılı | 2013 Yılı |
| Gövde Tipi | Liftback |
| 1.6 TDI | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 6.2 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 4.4 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 5.3 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 12.5 saniye |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 105 HP / 4400 dev/dak |
| Maksimum Tork | 250 Nm / 1500-2500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1598 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Manuel Vites – 5 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1517 Kg |
| Yakıt Deposu Hacmi | 60 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4838 mm |
| Genişlik | 1817 mm |
| Yükseklik | 1462 mm |
| Dingil Mesafesi | 2761 mm |
| Lastik Boyutu | 205/55 R16; 225/45 R17 |




2010-2013 Skoda Superb 1.6 TDI Özellikleri Yorumlar