
Araba Özellikleri
2012 Volvo S40 1.6 D Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2012 Volvo S40 1.6 D Teknik Özellikleri
2012 Volvo S40 1.6 D Teknik Özellikleri
| 2012 Volvo S40 | |
| Marka | Volvo |
| Model | S40 II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2010 Yılı |
| Son Üretim Yılı | 2012 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| 1.6 D | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 4.3 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 3.5 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 3.8 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 11.4 saniye |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 115 HP / 3600 dev/dak |
| Maksimum Tork | 270 Nm / 1750-2500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1560 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1372 Kg |
| Bagaj Hacmi | 404 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 52 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4476 mm |
| Genişlik | 1770 mm |
| Yükseklik | 1454 mm |
| Dingil Mesafesi | 2640 mm |




2012 Volvo S40 1.6 D Özellikleri Yorumlar