
Araba Özellikleri
2018 Nissan Qashqai 1.6 DCi Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2018 Nissan Qashqai 1.6 DCi teknik özelliklerini hazırladık.
2018 Nissan Qashqai 1.6 DCi Teknik Özellikleri
| Nissan Qashqai | |
| Marka | Nissan |
| Model | Qashqai II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2017 Yılı |
| Son Üretim Yılı | 2018 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV, Crossover |
| 1.6 dCi | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 5.3 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.4 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.7 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 11.1 saniye |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| CO2 Emisyonları | 122 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 130 HP / 4000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 320 Nm / 1750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1598 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Otomatik Vites – Xtronic (CVT) |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1410 Kg |
| Bagaj Hacmi | 430 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 55 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Dingil Mesafesi | 2646 mm |
| Lastik Boyutu | 215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19 |




2018 Nissan Qashqai 1.6 DCi Özellikleri Yorumlar