
Araba Özellikleri
2019 Kia Sportage 1.6 GDI Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Kia Sportage 1.6 GDI Teknik Özellikleri
2019 Kia Sportage 1.6 GDI Teknik Özellikleri
| 2019 Kia Sportage | |
| Marka | Kia |
| Model | Sportage IV |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2018 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 1.6 GDI | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 8.1 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 6.2 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.9 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 11.5 saniye |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| CO2 Emisyonları | 159 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 132 HP / 6300 dev/dak |
| Maksimum Tork | 161 Nm / 4850 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1591 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1415 Kg |
| Bagaj Hacmi | 503 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 62 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4485 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1635 mm |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm |
| Lastik Boyutu | 215/70 R16; 225/60 R17 |




2019 Kia Sportage 1.6 GDI Özellikleri Yorumlar