
Araba Özellikleri
2019 BMW 120i Sedan Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 BMW 120i Sedan özellikleri.
2019 BMW 120i Sedan Özellikleri
2019 BMW 120i Sedan Özellikleri
| BMW 120i Sedan | |
| Marka | BMW |
| Model | 1 Serisi Sedan |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2017 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| 120i 192 Hp | |
| Performans | |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 6.4 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 7.5 saniye |
| Maksimum Hız | 235 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 147.9 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 192 HP / 5000 – 6000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 280 Nm / 1350 – 4600 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1998 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Twin – Power Turbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri Steptronic |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4456 mm |
| Genişlik | 1803 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm |




2019 BMW 120i Sedan Özellikleri Yorumlar