
Araba Özellikleri
2020 Alpina B3 Touring 3.0 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Alpina B3 Touring 3.0 özellikleri.
2020 Alpina B3 Touring 3.0 Özellikleri
2020 Alpina B3 Touring 3.0 Özellikleri
2020 Alpina B3 Touring | |
| Marka | Alpina |
| Model | B3 Touring |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Kombi |
| G21 3.0 462 HP | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 13.2 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 7.9 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 9.8 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 7.5 saniye |
| Maksimum Hız | 300 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 224 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 462 HP / 5000 – 7000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 700 Nm / 3000 – 4250 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 2993 cm3 |
| Silindir Adedi | 6 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | BiTurbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri Switch – Tronic |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1865 Kg |
| Bagaj Hacmi | 500 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4719 mm |
| Genişlik | 2068 mm |
| Yükseklik | 1438 mm |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 255/35 ZR19, Arka lastikler: 265/35 ZR19 |




2020 Alpina B3 Touring 3.0 Özellikleri Yorumlar