
Araba Özellikleri
2019 Isuzu D-Max Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Isuzu D-Max Teknik Özellikleri
2019 Isuzu D-Max Teknik Özellikleri
| Isuzu D-Max | |
| Marka | Isuzu |
| Model | D-Max II |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2017 Yılı |
| Gövde Tipi | Pick-up |
| 1.9 Otomatik | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 9.3 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 6.9 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 7.8 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 13.0 saniye |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| CO2 Emisyonları | 205 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 164 HP / 3600 dev/dak |
| Maksimum Tork | 360 Nm / 2000-2500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1898 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 2 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 6 İleri |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1959 Kg |
| Yakıt Deposu Hacmi | 76 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5295 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1795 mm |
| Dingil Mesafesi | 3095 mm |
| Lastik Boyutu | 255/60 R18 |




2019 Isuzu D-Max Özellikleri Yorumlar