
Araba Özellikleri
2001-2006 Honda Civic Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2001-2006 Honda Civic Teknik Özellikleri
2001-2006 Honda Civic Teknik Özellikleri
| Honda Civic | |
| Marka | Honda |
| Model | Civic VII |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2001 Yılı |
| Son Üretim Yılı | 2006 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| 1.4 i 16V | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 8.2 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 5.4 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.8 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 11.3 saniye |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 90 HP / 6400 dev/dak |
| Maksimum Tork | 120 Nm / 4800 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1396 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Çok Noktalı Enjeksiyon |
| Şanzıman | Manuel Vites – 5 İleri |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1090 Kg |
| Bagaj Hacmi | 450 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4458 mm |
| Genişlik | 1715 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Dingil Mesafesi | 2620 mm |
| Lastik Boyutu | 185/70 R14 |
Honda Civic 1.6i 16V Otomatik Teknik Özellikleri
| 1.6i 16V Otomatik | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 9.3 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 5.6 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 7.5 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 117 saniye |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 110 HP / 5600 dev/dak |
| Maksimum Tork | 152 Nm / 4300 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1590 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Çok Noktalı Enjeksiyon |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 4 İleri |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1105 Kg |
| Bagaj Hacmi | 450 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4458 mm |
| Genişlik | 1715 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Dingil Mesafesi | 2620 mm |
| Lastik Boyutu | 195/60 R15 |
honda civic fiyat honda civic paket sıralaması honda civic parça kataloğu honda civic yedek parça ankara honda civic yedek parça gaziantep honda civic yedek parça izmir honda civic yedek parça sahibinden
2001-2006 Honda Civic Özellikleri Yorumlar




Honda Civic