
Araba Özellikleri
2019 Kia Xceed 1.4 T-GDI Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Kia Xceed 1.4 T-GDI teknik özellikleri.
2019 Kia Xceed 1.4 T-GDI Teknik Özellikleri
2019 Kia Xceed 1.4 T-GDI Teknik Özellikleri
| 2019 Kia Xceed | |
| Marka | Kia |
| Model | Xceed |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Crossover |
| 1.4 T-GDI | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 7.5 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 5.4 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 6.2 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 9.1 saniye |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 142 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 140 HP / 6000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 242 Nm / 1500 – 3200 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1353 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1345 Kg |
| Bagaj Hacmi | 426 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4395 mm |
| Genişlik | 1826 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Dingil Mesafesi | 2650 mm |
| Lastik Boyutu | 235/45 R18 |
2019 Kia Xceed 1.4 T-GDI Teknik Özellikleri Yorumlar




otomobilir.com