
Araba Özellikleri
2020 Mercedes-Benz AMG GLE 53 4MATIC Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Mercedes-Benz AMG GLE 53 4MATIC özellikleri.
2020 Mercedes-Benz AMG GLE 53 4MATIC Özellikleri
2020 Mercedes-Benz AMG GLE 53 4MATIC Özellikleri
| 2020 Mercedes-Benz AMG GLE 53 | |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | GLE |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Crossover |
| AMG GLE 53 4MATIC | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 11.6 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 7.9 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 9.3 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 5.3 saniye |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 212 g/km |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrikli Motor Gücü | 22 HP |
| Elektrikli Motor Torku | 250 Nm |
| Sistem Gücü | 435 HP |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 435 HP |
| Maksimum Tork | 520 Nm / 1800 – 5800 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 2999 cm3 |
| Silindir Adedi | 6 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Twin – Turbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 9 İleri AMG Speedshift TCT |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 2230Kg |
| Bagaj Hacmi | 630 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 85 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4924 mm |
| Genişlik | 1947 mm |
| Yükseklik | 1772 mm |
| Dingil Mesafesi | 2995 mm |
| Lastik Boyutu | 275/50 R20 |




2020 Mercedes-Benz AMG GLE 53 4MATIC Özellikleri Yorumlar