
Araba Özellikleri
2019 Maserati Levante 3.0 V6 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Maserati Levante 3.0 V6 Özellikleri
2019 Maserati Levante 3.0 V6 Özellikleri
| 2019 Maserati Levante | |
| Marka | Maserati |
| Model | Levante |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2016 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 3.0 V6 | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 8.2 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 6.6 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 7.2 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| 0-100 Km Hızlanma | 6.9 saniye |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 189 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 275 HP / 4000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 600 Nm / 2000 – 2600 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 2987 cm3 |
| Silindir Adedi | 6 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 2205 Kg |
| Bagaj Hacmi | 580 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 80 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5003 mm |
| Genişlik | 1968 mm |
| Yükseklik | 1679 mm |
| Dingil Mesafesi | 3004 mm |
| Lastik Boyutu | 255/60 ZR18 |




2019 Maserati Levante 3.0 V6 Özellikleri Yorumlar