
Araba Özellikleri
2019 Renault Talisman 1.5 Energy dCi ECO2 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Renault Talisman 1.5 Energy dCi ECO2 teknik özellikleri hazırladık.
2019 Renault Talisman 1.5 Energy dCi ECO2 Özellikleri
| 2019 Renault Talisman | |
| Marka | Renault |
| Model | Talisman |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2015 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| 1.5 Energy dCi ECO2 | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 4.0 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 3.4 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 3.6 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| 0-100 Km Hızlanma | 11.9 saniye |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 95 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 110 HP / 4000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 260 Nm / 1750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1461 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 2 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1387 Kg |
| Bagaj Hacmi | 608 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 52 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4849 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1463 mm |
| Dingil Mesafesi | 2808 mm |
| Lastik Boyutu | 215/60 R16 95H; 225/55 R17 101W; 245/45 R18 100W; 245/40 R19 98Y |




2019 Renault Talisman 1.5 Energy dCi ECO2 Özellikleri Yorumlar