
Araba Özellikleri
2019 Mercedes-AMG C 63 S Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Mercedes-AMG C 63 S Teknik Özellikleri
2019 Mercedes-AMG C 63 S Teknik Özellikleri
| 2019 Mercedes-AMG C 63 S | |
| Marka | Mercedes-AMG |
| Model | C 63 S |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2018 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| AMG C 63 S V8 | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 13.5 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 7.9 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 9.9 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 4 saniye |
| Maksimum Hız | 290 km/s |
| CO2 Emisyonları | 227 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 510 HP / 5500-6250 dev/dak |
| Maksimum Tork | 700 Nm / 2000-4500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 3982 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | BiTurbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 9G MCT AMG SPEEDSHIFT |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1680 Kg |
| Bagaj Hacmi | 435 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 66 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5757 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1426 mm |
| Dingil Mesafesi | 2840 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 245/35 R19, Arka lastikler: 265/35 R19 |




2019 Mercedes-AMG C 63 S Özellikleri Yorumlar