
Araba Özellikleri
2020 Jaguar F-type Coupe 5.0 V8 Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Jaguar F-type Coupe 5.0 V8 Teknik Özellikleri
2020 Jaguar F-type Coupe 5.0 V8 Teknik Özellikleri
| 2020 Jaguar F-type Coupe | |
| Marka | Jaguar |
| Model | F-type Coupe |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2020 Yılı |
| Gövde Tipi | Coupe |
| 5.0 V8 | |
| Performans | |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 11.0 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 3.7 saniye |
| Maksimum Hız | 300 km/s |
| CO2 Emisyonları | 252 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 575 HP / 6500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 700 Nm / 3500-5000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 5000 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Mekanik Süperşarj |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri Quickshift |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1743 Kg |
| Bagaj Hacmi | 299 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 70 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4470 mm |
| Genişlik | 1923 mm |
| Yükseklik | 1311 mm |
| Dingil Mesafesi | 2622 mm |




2020 Jaguar F-type Coupe 5.0 V8 Özellikleri Yorumlar