
Araba Özellikleri
2019 Mercedes-Benz E 220d Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2019 Mercedes-Benz E 220d Özellikleri
2019 Mercedes-Benz E 220d Özellikleri
| 2019 Mercedes-Benz E-Class | |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | E-Class |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2016 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| E 220d 4MATIC | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 4.9-5.2 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 4.1-4.7 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 4.5-4.9 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| 0-100 Km Hızlanma | 7.5 saniye |
| Maksimum Hız | 239 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 117 – 129 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 195 HP / 3800 dev/dak |
| Maksimum Tork | 400 Nm / 1600 – 2800 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1950 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 9 İleri 9G-Tronic |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1660 Kg |
| Bagaj Hacmi | 540 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Dingil Mesafesi | 2939 mm |
| Lastik Boyutu | 225/55 R17 |




2019 Mercedes-Benz E 220d Özellikleri Yorumlar