
Araba Özellikleri
2020 Renault Clio V 1.0 Tce Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Renault Clio V 1.0 Tce Teknik Özellikleri
2020 Renault Clio V 1.0 Tce Teknik Özellikleri
| 2020 Renault Clio V | |
| Marka | Renault |
| Model | Clio V |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Hatchback |
| 1.0 Tce | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 5.6 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 3.7 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 4.4 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 100 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 100 HP |
| Maksimum Tork | 160 Nm |
| Silindir Hacmi | 999 cm3 |
| Silindir Adedi | 3 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Manuel Vites – 5 İleri |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1178 Kg |
| Bagaj Hacmi | 391 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 42 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4050 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Dingil Mesafesi | 2583 mm |




2020 Renault Clio V 1.0 Tce Teknik Özellikleri Yorumlar