
Araba Özellikleri
2020 Aspark OWL Dünyanın En Hızlı Hızlanan Arabası

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Aspark OWL Dünyanın En Hızlı Hızlanan Arabası.
2020 Aspark OWL Dünyanın En Hızlı Hızlanan Arabası
2020 Aspark OWL fiyat olarak 2.900.000 Euro (3.188.000 $) taban fiyatına sahip.
| 2020 Aspark OWL | |
| Marka | Aspark |
| Model | OWL |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2020 Yılı |
| Gövde Tipi | Coupe |
| 64 kWh | |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 1.6 saniye |
| Maksimum Hız | 400 km/s |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Akü Kapasitesi | 64 kWh |
| Elektrikle Gidilebilen Menzil | 450 km |
| Beygir Gücü | 2012 HP |
| Maksimum Tork | 2000 Nm |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1900 Kg |
| Bagaj Hacmi | 50 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4791 mm |
| Genişlik | 1935 mm |
| Yükseklik | 993 mm |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 265/35 ZR20; 265/35ZR20, Arka lastikler: 325/30 ZR21; 325/30ZR21 |




2020 Aspark OWL Dünyanın En Hızlı Hızlanan Arabası Yorumlar