
Araba Özellikleri
2020 Ferrari Roma Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Ferrari Roma Teknik Özellikleri.
2020 Ferrari Roma Teknik Özellikleri
| 2020 Ferrari Roma | |
| Marka | Ferrari |
| Model | Roma |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2020 Yılı |
| Gövde Tipi | Coupe |
| 3.9 V8 | |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 3.4 saniye |
| Hızlanma 0 – 200 km/s | 9.3 saniye |
| Maksimum Hız | 320 km/s |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 620 HP / 5750-7500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 760 Nm / 3000-5750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 3855 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | BiTurbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri DCT |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1570 Kg |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4656 mm |
| Genişlik | 1974 mm |
| Yükseklik | 1301 mm |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 245/35 ZR20, Arka lastikler: 285/35 ZR20 |




2020 Ferrari Roma Özellikleri Yorumlar