
Araba Özellikleri
2020 Aston Martin DBS Superleggera Volante 5.2 V12

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Aston Martin DBS Superleggera Volante 5.2 V12 teknik özellikleri.
2020 Aston Martin DBS Superleggera Volante 5.2 V12 Özellikleri
| Marka | Aston Martin |
| Model | DBS Superleggera Volante |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Cabriolet |
| Koltuk | 2+2 |
| Kapı | 2 |
Boyut ve Hacim
| Uzunluk | 4715 mm |
| Genişlik | 1970 mm |
| Yükseklik | 1295 mm |
| Aks Mesafesi | 2805 mm |
| Lastik Boyutu | 265/35 R21; 305/30 R21 |
| Beygir Gücü | 725 HP / 6500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 900 Nm / 1800-5000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 5204 cm3 |
| Silindir Adedi | 12 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Türbin | BiTurbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 14.0 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 3.6 saniye |
| Maksimum Hız | 340 km/s |
| Ağırlık | 1863 Kg |




2020 Aston Martin DBS Superleggera Volante 5.2 V12 Yorumlar