
Araba Özellikleri
2020 Mercedes-AMG CLA 45S 4MATIC+ DCT

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Mercedes-AMG CLA 45S 4MATIC+ DCT Motor, Performans ve Diğer Özellikleri
2020 Mercedes-AMG CLA 45S 4MATIC+ DCT Teknik Özellikleri
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | CLA Coupe (C118) |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Coupe |
| Koltuk | 5 |
| Kapı | 4 |
Boyut ve Hacim
| Uzunluk | 4688 mm |
| Genişlik | 1830 mm |
| Yükseklik | 1439 mm |
| Aks Mesafesi | 2729 mm |
| Lastik Boyutu | 255/35 R19 |
| Bagaj Hacmi | 460 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 51 Lt |
| Beygir Gücü | 421 HP / 6750 dev/dak |
| Maksimum Tork | 500 Nm / 5000-5250 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1991 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Turbo Kompresör |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 AMG Speedshift |
| Çekiş | 4×4 |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 10.4 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 6.9 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 8.1 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 4.0 saniye |
| Maksimum Hız | 270 km/s |
| Ağırlık | 1600 Kg |




2020 Mercedes-AMG CLA 45S 4MATIC+ DCT Yorumlar