Araba Özellikleri
2020 Aston Martin DBX Özellikleri
Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Aston Martin DBX teknik özellikleri.
2020 Aston Martin DBX Teknik Özellikleri
| 2020 Aston Martin DBX | |
| Marka | Aston Martin |
| Model | DBX |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2020 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV |
| 4.0 V8 | |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 4.5 saniye |
| Maksimum Hız | 291 km/s |
| CO2 Emisyonları | 269 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 550 HP / 6500 dev/dak |
| Maksimum Tork | 700 Nm / 2200-5000 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 3982 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Türbin | Twin-Turbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 9 İleri |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 2245 Kg |
| Bagaj Hacmi | 632 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 85 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5039 mm |
| Genişlik | 1998 mm |
| Yükseklik | 1680 mm |
| Dingil Mesafesi | 3060 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 285/40 YR22, Arka lastikler: 325/35 YR22 |




2020 Aston Martin DBX Özellikleri Yorumlar