
Araba Özellikleri
2020 Audi A5 Coupe 35 TDI Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Audi A5 Coupe 35 TDI Özellikleri
2020 Audi A5 Coupe 35 TDI Özellikleri
| 2020 Audi A5 Coupe | |
| Marka | Audi |
| Model | A5 Coupe |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Coupe |
| 35 TDI | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 4.2-4.5 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 3.4-3.8 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 3.7-4.1 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 8.2 saniye |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 98-107 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 163 HP / 3250-4200 dev/dak |
| Maksimum Tork | 380 Nm / 1500-2750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 1968 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 7 İleri S tronic |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1490 Kg |
| Bagaj Hacmi | 450 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 40 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1846 mm |
| Yükseklik | 1371 mm |
| Dingil Mesafesi | 2764 mm |




2020 Audi A5 Coupe 35 TDI Özellikleri Yorumlar