1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. 2020 Hyundai Sonata Özellikleri

2020 Hyundai Sonata Özellikleri

Hyundai’nin Sonata modelinin sekizinci jenerasyonu dört kapılı bir coupe gövdesine sahip. Cenevre Otomobil Fuarında Tanıtıldı.

Abone Ol google-news

Yeni Renault Scenic Vision Konsept Otomobili Tanıtıldı

2020 Hyundai Sonata Özellikleri Açıklandı

Hyundai 2020 Sonatını ve görünüşe göre yeni tasarım yaklaşımını ortaya koydu: araba bize birkaç Alman sedanı hatırlatan çok çeşitli stil riskleri sunuyor. İlk bakışta bu araba kolayca Audi A5 veya A7 ile yanları ve sportback stiliyle yanıltabilir.

2020 Hyundai Sonata Özellikleri

2020 Hyundai Sonata ya baktığımızda boyutlarındaki değişikliklerde Sonata’ya sportif bir görünüm sağlaması için destek olmuş. Boyutları 30 mm alçaltılmış, 25 mm genişlemiş, 45 mm uzatılmış. Aks mesafesindeki 35 mm artış araç içerisinde yolculara daha iyi hacim bir iç mekan sunacağı anlamına geliyor. Araç iç mekanında yeni jenerasyonu daha lüks bir görünüme kavuşmuş.

2020 Hyundai Sonata Özellikleri

Agresif stilin vurgulanması için, kısa bir çıkma, eğimli tavan çizgisi ve alçak katlı kapak, dengeli bir his yaratıyor ve Hyundai’nin imza kromlu vurgusu şimdi kaputun her yerine gidiyor ve daha da uzun görünmesini sağlıyor. Gündüz sürüş farları, kaputu pencerelerdeki süslemeyle buluşmak için çalıştırıyor. Ancak garip bir şekilde ızgara boyunca uzanan süslemeyle uyuşmuyor. Kapatıldığında, ışıklar normal krom şeritler halinde görünüyor. Arka tarafında, bumerang arka lambaları bize Honda Civic’i hatırlatıyor ve bagaj kapağının uzunluğunu gösteren geniş bir ışık şeridi var.

Yeni Hyundai Casper’ın İç Mekanı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

2020 Hyundai Sonata

Bilgi merkezi ekranı kapasitif dokunmatik düğmeler alırken, orta gösterge paneli ekranı tamamen dijitaldir. Ayrıca, geleneksel bir kaydırıcı yerine, düğmeleri bulunan yeni tasarlanmış bir otomatik şanzıman kontrolü de bulunmaktadır. Dün, Hyundai Sonata akıllı telefon tabanlı bir dijital anahtar alacağını doğruladı. Sahipler bir akıllı telefon uygulamasını indirebilecek ve daha sonra aracı kilidini açmak ve başlatmak için kullanabilecekler.

Fiyat olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.