
Araba Özellikleri
2020 Mercedes-AMG GLC 43 Coupe Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Mercedes-AMG GLC 43 Coupe Özellikleri.
2020 Mercedes-AMG GLC 43 Coupe Özellikleri
2020 Mercedes-AMG GLC 43 | |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | GLC Coupe |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | SUV – Coupe |
| AMG GLC 43 V6 390 HP 4MATIC TCT | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt tüketimi | 14.5 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt tüketimi | 8.5 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 10.5 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 4.9 saniye |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 232 – 240 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 390 HP |
| Maksimum Tork | 520 Nm / 2500-4500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 2996 cm3 |
| Silindir Adedi | 6 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | BiTurbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 9 İleri AMG Speedshift |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1800 Kg |
| Bagaj Hacmi | 500 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 66 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4731 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1600 mm |
| Dingil Mesafesi | 2843 mm |
| Lastik Boyutu | Ön lastikler: 235/55 R19, Arka lastikler: 255/50 R19 |




2020 Mercedes-AMG GLC 43 Coupe Özellikleri Yorumlar