1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. 2020 Volkswagen California Hangi Yenilikler Geldi

2020 Volkswagen California Hangi Yenilikler Geldi

2020 Volkswagen California 6.1 yapılan yeniliklerden sonra kullanıcılarının karşına çıkacak.

Abone Ol google-news

2022 BMW X1 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

2020 Volkswagen California Hangi Yenilikler Geldi

İlk resmi gösterimi Almanya’da yapılacak. Önümüzdeki günlerde Düsseldorf Karavan Fuarında sergilenecek. Yenilikler arasında yeni LED ışıklandırma grupları, güncellenen daha büyük ızgara ve revize edilmiş  tamponları kendini belli ediyor.

2020 Volkswagen California Hangi Yenilikler Geldi

Volkswagen California 6.1 iki tonlu dış cephe, krom kaplama ızgara ve ön tamponda bir krom şerit sunuyor. En üst donanım olacak Ocean paketi fotoğrafları paylaşılan yeni California dış tasarım olarak krom detaylar ve çift gövde rengi makyajla birlikte gelen en temel farkı yarattığı görülmekte. En büyük değişiklikleri ise araç içerisinde görebilirsiniz. Üst paketlerde yeni bir mutfak ünitesiyle geliyor. Yeni California’nın lavabo, ocak ve buzdolabını yeni butonlar, yeni bir USB soketi ve ahşap paneller bu noktada öne çıkarılabilir.

Arka taraftaki yaşam alanını daha da özelleştirilebilir hale getirilmiş. Tercih edilen yeni çift kişilik yatak ile daha konforlu bir uyku vadediyor. Hem sürücü hem de yolcular için öncekinden çok daha fazla fonksiyon sunan  9.2 inç ekranlara ve entegre çevrimiçi bağlantıya sahip MIB3 bilgi eğlence sistemleriyle de sipariş edilebiliyor.

Volkswagen California 6.1 modelinin kaputunun altında ise kullanıcıları 2.0 litre turbo dizel bir motor yer alıyor. 200 beygir güç üreten, ayrıca dört tekerlekten çekiş sistemini de opsiyon olarak tercih edebileceksiniz. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.