1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. 2021 Fiat Egea Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak!

2021 Fiat Egea Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak!

Ülkemizde son 5 yılda en çok satan modellerden Fiat Egea, 2021 yılında dört farklı gövde tipiyle satışa sunulacak.

Abone Ol google-news

Renault’un Rusya’daki Varlıkları Rus Devletine Devredildi

2021 Fiat Egea Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak

Ülkemizde son 5 yılda en çok satan modellerden Egea, 2021 yılında dört farklı gövde tipiyle satışa sunulacak. Bunlar; sedan, hatchback, station wagon ve ailenin yeni üyesi crossover görünümlü Egea cross olacak.

2021 Fiat Egea Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak!

Fiat Egea Cross Özellikleri Açıklandı Fiyatı Ne Kadar?

Ön ızgarada konumlandırılan yeni FIAT logosu, 500 ailesinden sonra ilk kullanılan model Fiat Egea oluyor. Ön kısımda yapılan bir diğer yenilik ise Full LED farların kullanılması. Yeni gündüş sürüş farları aynı zamanda sinyal görevi yapıyor. Egea ailesinde hem ön tarafta hem de arkada LED aydınlatma sistemi kullanılacak. Yeni Fiat Egea ailesinde toplamda 11 farklı dış gövde rengi sunulacak. Okyanus Mavisi ve Paprika Kırmızısı isminde iki yeni renk seçeneği ekleniyor.

2021 Fiat Egea Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak!

Hidrojenle Çalışan Yeni Toyota Mirai Tanıtıldı

Yeni Fiat Egea ailesinin iç kısmında 7 inç boyutunda yeni dijital gösterge paneli ve 10.25 inç UConnect 5 bilgi-eğlence sistemi aynı zamanda Android Auto ve Apple CarPlay destekliyor. Easy, Urban ve Lounge donanım seçenekleriyle sunulacak.

2021 Fiat Egea Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak!

2021 Fiat Egea ailesinin 8 Ocak 2021 Cuma günü tanıtılacak. Fiat Egea ailesinin fiyatlarında artış olmaması beklenirken. Egea ailesine yeni katılacak olan Egea Cross’un fiyatının 230 bin TL’nin altında olması bekleniyor.

Egea’da sunulacak güvenlik donanımları arasında Adaptif Cruise Control, Çarpışma Önleyici Sistemler, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Yorgunluk İkaz Asistanı, Trafik İşareti Tanıma, Şerit Takip Asistanı ve Adaptif Uzun Far sistemi gibi donanımlar eklendi.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.