1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Araç Muayene Ücretlerinde Yeni Dönem!

Araç Muayene Ücretlerinde Yeni Dönem!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay taşıtlarla ilgili araç muayene bilgisi, vergi borcu, sigorta durumu, trafik cezası ve HGS geçişleriyle ilgili…

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

Araç Muayene Ücretlerinde Yeni Dönem! Araç Muayene Ücretleri Yakında Kredi Kartı ile Ödenebilecek

Güncel TüvTürk Araç Muayene Ücretleri!

Araç Muayene Ücretlerinde Yeni Dönem!

ÖTV’siz Skoda Fiyat Listesi Kasım 2020!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde üçüncüsü yapılan “Dijital Türkiye ve Bürokrasinin Azaltılması” toplantısının açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dijital Türkiye Platformu’nun her geçen gün gelişmeye ve zenginleşmeye devam ettiğini kaydetti. Oktay, kamu hizmetlerinin dijital ortama alınmasında ilk aşamanın tamamlandığını, tek ekran uygulamaları gibi daha etkin, kullanımı kolay ve güvenliği artırılmış dijital kamu hizmetlerinin birer birer hayata geçirildiğini belirtti.

Covid-19 Salgını Nedeniyle Araç Muayene Süreleri Uzatıldı

Araç Muayene Ücretlerinde Yeni Dönem! Araç Muayene Ücretleri Yakında Kredi Kartı ile Ödenebilecek

Tek ekranda sunulan bütünleşik dijital hizmetlerin ilk örneklerinin daha önce paylaşıldığını hatırlatan Oktay, şunları söyledi: “Taşıtlarımızla ilgili araç muayene bilgisi, vergi borcu, sigorta durumu, trafik cezası ve HGS geçişleriyle ilgili sorgulamalara aynı sayfadan ulaşma kolaylığı sağlayan ‘Araçlarım’ ekranı hizmete girerek 56 milyon kez kullanılmış, 379 bin ödeme işlemi bu ekrandan gerçekleşmiştir. Beğeni toplayan ‘Araçlarım’ uygulamasına yönelik ikinci faz çalışmalarını sürdürüyoruz.

Opel Fiyat Listesi Kasım 2020 Kampanyalı Araba Fiyatları

Tamamlandığında, ‘Tüzel Kişilere Ait Araç Bilgilerinin Gösterimi’, ‘Araç Muayene Randevu ve Sorgulama’, ‘Motorlu Araç Sigortalarında Eksper Atama Durum Sorgulama’, ‘HGS Bakiye Yükleme ve Aracımın Çekildiği Otopark Bilgisi Sorgulama’ gibi hizmetler de kapsama alınacaktır. Ayrıca, halihazırda sadece nakit olarak ödenebilen araç muayene ücretlerinin kredi kartıyla ödenmesi de mümkün hale gelecektir. ‘Araçlarım’ ile başladığımız tek ekran bütünleşik hizmetler, önümüzdeki yıl ‘Çalışma Hayatım’ ve ‘İkametgahım’ hizmetleriyle daha da çeşitlenecektir.” dedi.

TÜVTÜRK Araç Muayene İşlemleri

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.