1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. İngiltere’deki Benzin Krizinin Son Mağduru Cristiano Ronaldo

İngiltere’deki Benzin Krizinin Son Mağduru Cristiano Ronaldo

İngiltere’de yaşanan akaryakıt krizinden nasibini alan yıldız futbolcu, 7 saat kuyrukta bekledikten sonra benzin alamadan gitti.

Abone Ol google-news

Benzin Fiyatlarına İndirim Bekleniyor

İngiltere’deki Benzin Krizinin Son Mağduru Cristiano Ronaldo

İngiltere ile Avrupa Birliği arasında 50 yıldır süren birlikteliğin 2021 yılının başında sonlanmasıyla, İngiltere’de ticari kriz giderek büyüdü. Avrupalı işçilerin Brexit sonrası ülkelerine dönmesiyle ülkede nakliyeci açığı oluştu. Bunun üzerine birçok bölgedeki akaryakıt istasyonlarında yakıt sıkıntısı yaşanırken, araç sahipleri benzin almak için birbirleriyle yarışmaya başladı. Başkent Londra dahil olmak üzere birçok şehirdeki istasyonlarda, yakıt kuyrukları uzamaya devam ediyor.

ŞOFÖRÜ 7 SAAT BOŞUNA BEKLEDİ

Benzin Krizinin Son Mağduru Cristiano Ronaldo

Coca Cola karşıtı eylemiyle hatırlanan dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Ronaldo’nun özel şoförü, benzin almak için Manchester’de bir benzinliğe gitti. Uzun kuyrukların oluştuğu benzinlikte yaklaşık 7 saat bekleyen şoför, tek bir damla dahi benzin alamadan ayrılmak zorunda kaldı.


Son Dakika: LPG Otogaz Fiyatlarına 71 Kuruş Zam Yolda


Öğleden sonra 14.20 civarında benzin istasyonunda görüntülenen 220 bin pound değerindeki Bentley marka lüks araç, akşam saat 21.00 sularına kadar benzinlikte bekledi. Yaklaşık 7 saat bekleyen araç, hiçbir çalışanın ilgilenmemesinin ardından amacına ulaşamadan geri döndü.

Benzin Krizinin Son Mağduru Cristiano Ronaldo

O dakikalarla ilgili olarak The Sun’a konuşan bir görgü tanığı, “Cristiano Ronaldo o kadar zengin olmasına rağmen bu krizde bizimle aynı gemide” dedi. Aynı kişi “Ronaldo’nun şoförü ve korumaları saatlerce benzin alabilmek için beklediler ancak amaçlarına ulaşamadılar. Çekip gittiler. Adamlardan ikisi yağmur altında saatlerce beklemekten bıkmış gözüküyordu” diye konuştu. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.