1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Benzin ve Motorine Büyük İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine Büyük İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine Büyük İndirim Geliyor Benzin ve Motorine Büyük İndirim Geliyor Benzinde 31 kuruş, motorinde ise 41 kuruş indirim pompa fiyatlarına 23/04/2020 tarihinden itibaren yansıması bekleniyor. Petrol piyasasında sert bir şekilde düşen petrol fiyatları sonrası ülkemizde de benzin ve motorin fiyatlarına indirim beklentisi oluşturdu. EPGİS Twitter açıklaması Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 23/04/2020 tarihinden itibaren geçerli

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Benzin ve Motorine Büyük İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine Büyük İndirim Geliyor

Benzinde 31 kuruş, motorinde ise 41 kuruş indirim pompa fiyatlarına 23/04/2020 tarihinden itibaren yansıması bekleniyor.

Petrol piyasasında sert bir şekilde düşen petrol fiyatları sonrası ülkemizde de benzin ve motorin fiyatlarına indirim beklentisi oluşturdu.

EPGİS Twitter açıklaması

Söz konusu indirimin pompa fiyatlarına yansıması halinde benzinin litresi 4.80’li seviyelere inerek 2016 yılının kasım ayı seviyesine gerilemiş olacak. 3 Kasım 2016’da benzinin litre fiyatı 4.84 TL’den satılıyordu. İndirim gelmesi halinde benzin yarın 4.87 TL’den satılacak.

Petrol piyasasında yaşanan gelişmeler akaryakıt fiyatlarının hemen hemen her gün değişmesine neden oluyor. ABD Batı Teksas petrolünün eksi fiyatları görmesinin ardından, Türkiye’de akaryakıt fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan brent petrolün fiyatı da 15 dolar seviyesine kadar geriledi. Bu durum da, benzin ve motorin fiyatlarına indirim olarak yansıyor.

Güncel Benzin ve Motorin Fiyatları

Benzinin litre fiyatı İstanbul’da 5.18 TL, Ankara ve İzmir’de ise ortalama 5.29 TL seviyesinde bulunuyor.

Motorinin litre fiyatı ise İstanbul’da 5.22 TL, Ankara ve İzmir’de ise ortalama 5.29 TL seviyesinde bulunuyor. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor.

Petrol Fiyatı Sıfırın Altına Düştü

Otomotiv Sektöründe Üretim Başlıyor

31 İlde Şehir Giriş – Çıkışları 15 Gün Daha Yasaklandı

Mercedes-AMG E63 vs BMW M5 E60 Karşılaştırma

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.