1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Benzin ve Motorine İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine İndirim Geliyor Benzin ve Motorine İndirim Geliyor Benzine yapılan 7 kuruş zamdan sonra bu gece 25 indirim yapılması bekleniyor. Motorinede çarşambayı perşembeye bağlayan gece 25-26 kuruş indirim hesaplanıyor. Uluslararası piyasalarda benzin ve motorin fiyatları da geriledi. Benzinin tonu 289 dolardan 243 dolara indi. Motorinin tonu da 342 dolardan 309 dolara düştü. Rusya

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Benzin ve Motorine İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine İndirim Geliyor

Benzine yapılan 7 kuruş zamdan sonra bu gece 25 indirim yapılması bekleniyor. Motorinede çarşambayı perşembeye bağlayan gece 25-26 kuruş indirim hesaplanıyor.

Uluslararası piyasalarda benzin ve motorin fiyatları da geriledi. Benzinin tonu 289 dolardan 243 dolara indi. Motorinin tonu da 342 dolardan 309 dolara düştü.

Rusya ile Suudi Arabistan arasında yaşanan anlaşmazlık sonrası petrol fiyatlarında yaşanan keskin düşüşe bağlı olarak benzin fiyatları çok sık değişiyor. Sektör kaynaklarından alın bilgiye göre dün 7 kuruş zam gelen benzinin litre fiyatında bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 25 kuruşluk bir indirim bekleniyor.

Benzine geçen hafta gelen art arda indirimlerin ardından şu an için motorinden daha düşük. İstanbul’da benzinin litresi 5.61 TL’den satılırken, motorinin litresi 5.69 TL’den satılıyor.

Benzinin litresi İstanbul’da 5.61 TL’den Ankara ve İzmir’de ise ortalama 5.71 TL’den satılıyor.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.