1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Benzinden Sonra Bir İndirimde Motorine Geliyor

Benzinden Sonra Bir İndirimde Motorine Geliyor

Benzinden Sonra Bir İndirimde Motorine Geliyor Benzinden Sonra Bir İndirimde Motorine Geliyor Corona virüs krizi uluslararası piyasalardaki petrol fiyatlarını vurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün tam 25 kuruşluk bir indirim yaşayan benzinin ardından, motorine de bir indirim geliyor. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre dün benzine gelen 25 kuruşluk indirimin ardından bugün de motorinde 26 kuruş indirim

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Benzinden Sonra Bir İndirimde Motorine Geliyor

Benzinden Sonra Bir İndirimde Motorine Geliyor

Corona virüs krizi uluslararası piyasalardaki petrol fiyatlarını vurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün tam 25 kuruşluk bir indirim yaşayan benzinin ardından, motorine de bir indirim geliyor.

Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre dün benzine gelen 25 kuruşluk indirimin ardından bugün de motorinde 26 kuruş indirim bekleniyor. Motorinin tonunun 342 dolardan 309 dolara düşmesi, pompada 26 kuruşluk bir indirimi tetikledi.

İndirimin ardından motorinin litre fiyatı Ankara’da 5.72 TL’den 5.47 TL’ye, İstanbul’da 5.63 TL’den 5.38 TL’ye, İzmir’de ise 5.74 TL’den 5.49 TL’ye inecek.

Brent petrolün fiyatı ise 30 doların altına indi. Brent 29 dolardan işlem görüyor. Brent petrolün varili 2016 yılından bu yana en düşük seviyelerinde.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.