1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Benzine Bir Zam Daha Geliyor

Benzine Bir Zam Daha Geliyor

Benzine Bir Zam Daha Geliyor Benzine Bir Zam Daha Geliyor 24 saat için benzine ikinci zam geliyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 5 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Twitter’da yaptığı açıklamaya göre Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 06/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde

Abone Ol google-news

Nisan Ayında Trafiğe Kaydı Yapılan Araç Sayısı Açıklandı

Benzine Bir Zam Daha Geliyor

Benzine Bir Zam Daha Geliyor

24 saat için benzine ikinci zam geliyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 5 kuruş zam gelmesi bekleniyor.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Twitter’da yaptığı açıklamaya göre

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 06/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 5 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

Güncel Benzin Fiyatları

Zam sonrası benzinin litre fiyatı ortalama olarak. İstanbul’da 5,26 TL’den 5,31 TL’ye, Ankara’da 5,34 TL’den 5,39 TL’ye ve İzmir’de 5,43 TL’den 5,48 TL’ye çıkacak.

Akaryakıt Fiyatlarının Hesaplanması

Akaryakıt fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Diğer Paylaşımlar

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.