1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. BMW X7 Pick-up Gerçek Mi Oluyor?

BMW X7 Pick-up Gerçek Mi Oluyor?

BMW X7 Pick-up, BMW Group stajyerlerinin Münih fabrikasındaki Konsept Araç Konstrüksiyon ve Model Teknolojisi bölümleriyle işbirliği içinde oluşturduğu şuan için bir defalık versiyondur.

Abone Ol google-news

Yeni Renault Scenic Vision Konsept Otomobili Tanıtıldı

BMW X7 Pick-up Gerçek Mi Oluyor?

BMW X7 Pick-up, BMW Group stajyerlerinin Münih fabrikasındaki Konsept Araç Konstrüksiyon ve Model Teknolojisi bölümleriyle işbirliği içinde oluşturduğu şuan için bir defalık versiyondur. Araç, lüks BMW X7’ye dayanıyor ve 340 beygir güce sahip olabilecek X7 xDrive40i SUV’un sürüş teknolojisini, beş kişilik lüks bir toplama araçlarının yenilikçi araç konsepti ile birleştiriyor.

BMW X7 Pick-up Gerçek Mi Oluyor?

Gündeme büyüyen ızgaralarıyla gelen BMW X7 modeli iler ki günlerde gelebilecek olan bir model hakkında ipuçları paylaşıyor. Bu modelin M versiyonun hayata geçirilmesi şu an için düşünülmüyor. Ancak Alpina’nın girebileceği düşünülüyor.

BMW X7 Pick-up: Özellik Olarak

Bu tasarımda motor bölümünde ise BMW X7 serisindeki altı silindirli 3.0 litrelik yaklaşık olarak 340 beygir güç ve 450 Nm tork üreten bir ünite karşılıyor. Standart X7 serisine göre 200 kilogram daha hafif bir model ve bagaj kapağının açık olmasıyla 200 santimetre’ye kadar olan malzemeleri taşıyabilecek bir kapasitesi bulunuyor.


2021 BMW 8 SERİSİ HERIAGE EDITION Özellikleri Açıklandı


El yapımı yükleme alanı, sofistike bir cilalı ahşap kaplaması, yüksekliği ayarlanabilen iki seviyeli havalı süspansiyonu ve bu BMW X7 Alıcısını birçok durumda ideal bir yardımcı yapan çok sayıda lüks aksesuara sahip. Pick-Up’ın arkasına yerleştirilen motosiklet severler için araç arkasında bulunan yükleme alanında ise BMW F 850 GS taşıyabileceği görülüyor. Motosiklet ile birlikte dünyanın en uzak köşelerine bile ulaşabilirler. BMW stajyerlerinin yenilikçi erişimi, yetkinliği ve teknik hassasiyetini kanıtlıyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.