1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. CES 2020 Etkinliğinde Sergilenecek Bazı Araçlar

CES 2020 Etkinliğinde Sergilenecek Bazı Araçlar

CES 2020 Etkinliğinde Sergilenecek Bazı Araçlar CES 2020 Etkinliğinde Sergilenecek Bazı Araçlar CES 2020 etkinliği ile birlikte otomobil üreticileri araç tanıtımlarına ağırlık vermeye başladı. Bu yıl düzenlenen CES 2020 etkinliğinde Mercedes-Benz EQC 400 4Matic, BMW i3 ve Byton M-Byte gibi dikkat çekici araçlar tanıtılacak. CES 2020 etkinliğinde karşımıza çıkacak 2019 yılında Tokyo Motor Show etkinliğinde

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

CES 2020 Etkinliğinde Sergilenecek Bazı Araçlar

CES 2020 Etkinliğinde Sergilenecek Bazı Araçlar

CES 2020 etkinliği ile birlikte otomobil üreticileri araç tanıtımlarına ağırlık vermeye başladı. Bu yıl düzenlenen CES 2020 etkinliğinde Mercedes-Benz EQC 400 4Matic, BMW i3 ve Byton M-Byte gibi dikkat çekici araçlar tanıtılacak. CES 2020 etkinliğinde karşımıza çıkacak 2019 yılında Tokyo Motor Show etkinliğinde sergilenen bazı araçlar.

Mercedes-Benz EQC 400 4Matic

Mercedes tarafından geliştirilen Mercedes-Benz EQC 400 4Matic isimli elektrikli SUV modeli 2021 yılında Amerika’da satışa sunulacak. Tesla Model X, Audi E-Tron gibi modellerin rakibi olan Mercedes-Benz EQC 400 4Matic, elektrikli SUV pazarında iyi bir konumda yer almak için hazırlanıyor. Motor gücü 408 beygir olan elektrikli SUV ziyaretçiler tarafından beğeniliyor.

Mercedes-Benz Vision EQS

Frankfurt Otomobil Fuarın’da da Mercedes tarafından tanıtımı gerçekleşen Vision EQS modeli, ziyaretçiler tarafından en çok beğenilen araçlar arasında yer almıştı. Yaklaşık 475 beygir ve 700km menzil sunması beklenen aracın CES 2020 etkinliği için herhangi bir değişime uğrayıp uğramadığı henüz bilinmiyor.

BMW i3 Urban Suite

Etkinliğin en çok beklenen araçlarından biri de yeni BMW i3 Urban Suite modeli. Ön yolcu koltuğu bulunmayan modelde konfor ön plana alınmış. Ön yolcu bölgesinde koltuk yerine diğer yolcunun konforunu sağlayacak olan ayak koyma bölmesi ve eğlence sistemi bulunuyor. Yolcuların araçta daha fazla zaman geçirebilmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten yetkililer, tamamen yolcu odaklı bir araç tasarladıklarının altını çizdi.

Byton M-Byte

Byton M-Byte modeli araç içerisinde yer alan büyük ekranlarıyla bilinmekte. Otomobil üreticileri haricinde Byton gibi markalar da CES etkinliği için hazırlık yapıyor. Şirket, Byton M-Byte modeli ile ziyaretçilerle buluşacak.

Hibrit Jeep Wrangler, Compass ve Renegade

Jeep tarafından üretilen tasarım olarak ziyaretçiler tarafından beğenilen Wrangler, Compass ve Renegade modelleri de etkinlikte yerlerini alacak. Hibrit teknolojisine sahip olan SUV modelleri günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.