1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Sınırlı Sayıda Üretilen DS 7 CROSSBACK LIGNE NOIRE Türkiye’de!

Sınırlı Sayıda Üretilen DS 7 CROSSBACK LIGNE NOIRE Türkiye’de!

Fransız lüks otomobil üreticisi DS Automobiles, seçkin modeli DS 7 CROSSBACK’in üllkemiz için sınırlı sayıda sunduğu özel serisi Ligne Noire’ı Türkiye’de Kasım ayı itibarıyla satışa sundu.

Abone Ol google-news

Yeni 2023 BMW 3 Serisi Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Sınırlı Sayıda Üretilen DS 7 CROSSBACK LIGNE NOIRE Türkiye’de!

DS Automobiles, Premium SUV sınıfındaki iddialı temsilcisi DS 7 CROSSBACK’in “Ligne Noire” özel serisini Kasım ayı itibarıyla ülkemizde satışa sundu. Sınırlı sayıda üretilen özel seri, tasarım detayları ve zengin standart donanım listesi ile, hem DS tutkunlarının hem de koleksiyonerlerin yeni gözdesi olmaya aday. Türkçe karşılığı “Siyah Seri” olarak ifade edilen Ligne Noire, iç ve dış tasarımında yaygın olarak siyah rengin kullanılmasıyla özgün bir otomobil olarak dikkatleri çekiyor.

DS 7 CROSSBACK LIGNE NOIRE

Özellikle DS Automobiles ile bütünleşen krom süslemeler yerini parlak siyah süslemelere bırakırken 19 inç ölçüsünde siyah renkli hafif alaşım jantlar, DS Automobiles’in asil kimliğinin ve çağdaş vizyonunun bir yansıması olarak görülüyor.


Elektrikli SUV Konsepti HYUNDAI SEVEN Tanıtıldı


DS 7 CROSSBACK LIGNE NOIRE

Otomobilin motorsporlarından ilham alan Performance Line tasarım konseptini temel alan iç mekanında da hakim rengi siyah oluştururken, koltuklar, kapı içleri ve orta konsolda cömertçe kullanılan Alcantara, zarafet ve üst düzey kalite algısını tamamlıyor. DS 7 CROSSBACK Ligne Noire özel serisinde yer alan 14 hoparlörlü Focal Electra Hi-Fi ses sistemi, en gelişkin ses deneyimlerini kullanıcılara sunarken otomobilin ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahip camları bu deneyimi optimize ediyor.

DS 7 CROSSBACK LIGNE NOIRE

Ligne Noire özel serisi farklılığını tasarım ve donanım değişikliklerinin yanında, sahip olduğu teknolojilerle de sergiliyor. DS Automobiles’in avant-garde teknolojileri arasında bulunan ve yarı otonom sürüş yardımcısı olarak öne çıkan DS CONNECTED PILOT, tüm Ligne Noire özel serisi otomobillerde yerini alıyor. 225 beygir benzinli ve 130 beygirlik dizel motorlu seçeneklere sahip DS 7 CROSSBACK Ligne Noire, 823.600 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.