1. Anasayfa
  2. Traktör
  3. Dünyadaki En Pahalı 10 Traktör

Dünyadaki En Pahalı 10 Traktör

Dünyanın en pahalı 10 traktörünü sizler için listeledik.

Abone Ol google-news

TürkTraktör 1 Milyonuncu Traktörünü Üretti

Dünyadaki En Pahalı 10 Traktör

Dünyadaki En Pahalı 10 Traktör

10. New Holland T6

New Holland’ın T6’sında 20’nin üzerinde yenilikçi özellik var. Eşsiz verimlilik, maksimum verimlilik ve en popüler traktörlere sahiptir. Beygir gücü 95 ila 125 PTO arasında değişir. Traktör, traktör hidroliği ve direksiyon devresi içine entegre opsiyonel otomatik kılavuz ile gelir. New Holland T6 ön plana çıkmak ve daha iyi performans göstermek için üretilmiştir.

9. New Holland T9

New Holland T9 serisi, IntelliSteer Otomatik Yönlendirme Sistemi ve DGPS veya RTK Teknolojisi ile tam entegre kontrolle sonuçlanan geliştirilmiştir. T9, dünyadaki en hassas ve en pahalı traktörlerden biridir ve işi tamamlamaya odaklanmıştır. Traktörler, Sidewinder 11 kol dayanağı olarak bilinen kontrol kriteriyle donatılmıştır. Burada tüm önemli işlevler sezgisel ve ergonomik olarak düzenlenmiştir. Standart IntelliView III monitör, ayarlarınızı kişiselleştirmenizi sağlayan muhteşem bir araçtır. Traktör, EGNOS, OmniSTAR veya RTK düzeltme ile tam uyumlu olan NH 262 alıcısına da sahip.

8. New Holland T7

New Holland T7, yüksek güç ve performans sunan bir traktördür. Yeni EcoBlue HI-eSCR (Yüksek Verimli Seçmeli Katalitik İndirgeme) motorları var. Artan beygir gücü ile traktör, alan verimliliği kadar iyi bir yakıt verimliliği elde etti. Bugün piyasadaki en gelişmiş traktör teknolojisiyle New Holland T7’in tüm şanzıman kumandaları CommandGrip çok fonksiyonlu kolunda bulunuyor.

7. Challenger MT975B

Dünyanın en güçlü traktörlerinden biri olarak görülen MT975B Challenger 600 beygir güce sahip. 1500L’ye yaklaşan bir yakıt deposuyla birlikte gelir ve 27 tonun üzerinde ağırlığa sahiptir. Traktörler bile teklerden çiftlere hatta üçlülere kadar değişen bir lastik çeşidi ile gelir. Ürün müdürüne göre, makine en titiz zirai görevlerin bazılarını yerine getirmek için bilerek tasarlanmış, inşa edilmiş ve test edilmiştir. 2009’da traktör, sınırlı kullanılabilirlik seçenekleri ile Avustralya’da piyasaya sürüldü. Traktörlerin hidrolik bölümünde iki ayrı sistemi vardır ve verimlilik açısından yakıt deposu motor yönetim kontrol merkezi ile birbirine bağlıdır.

6.Blue Power T6

Blue Power T6, primli tarım ekipmanıdır. Ağır iş yüklemesi, yol kenarı biçme, hayvancılık için ideal bir seçimdir. Başarılı işlemcileri gibi Holland Tractor’un Blue Power T6 mükemmel konfor seçenekleriyle mükemmel bir performans sergiliyor. Çekici, geliştirilmiş performansla sonuçlanan daha yüksek yakıt verimliliği, daha fazla tepki veren temiz çalışan motorlarla birlikte gelir. T6 hattı hem dört hem de altı silindirli konfigürasyonlarda mevcuttur. Süper duyarlı yapan High-Pressure Common-Rail elektronik güç yönetim sistemi var. Ünlü New Holland özelliği, tüm T6 modellerinde mevcut olan Motor Gücü Yönetimi (EPM) ‘dir.

Karsan Yeni Elektrikli Model Ailesi e-ATA’yı Tanıttı

5. Big Bud 747

Big Bud 747 16V-747 Big Bud türünün ısmarlama traktör biri olarak da bilinmektedir. 1977’de çiftlik traktörü Montana Havre’de inşa edilmiştir. “Dünyanın En Büyük Tarım Traktörü” olarak adlandırılan traktör, Kuzey İmalat Şirketi tarafından Ron Harmon önderliğindeki Wilbur Hensler tarafından tasarlandı. Bugünkü dönemde 1.13 milyon dolar olacak 300.000 dolarlık bir maliyetle inşa edildi. Traktör tarihinde en büyük ve en pahalı olan Big Bud 747, araziyi 11 yıl kararlı hale getirdi ve ardından 2009’da bir müzeye taşındı.

4. Case IH Steiger 600

Case IH tarafından hazırlanan Case STX Steiger, bir traktör hattıdır. 600 beygir gücünde iki kat beygir gücü var ve yakıt tasarruflu gücü ile dikkat çekiyor. En yenilikçi tasarımı ve mühendisliği ile Case IH Steiger 600 kanıtlanmış bir performans kaydına sahiptir. 2016’da geliştirilmiş kaydırma performansından artmış mekik geçişi hızına kadar Steiger Serisinde yeni geliştirmeler yapılacaktır. Traktörlerde yeni LED ışık paketleri, gelişmiş Line Aquisition, gelişmiş direksiyon sistemi, split geniş elektrikli aynalar ve otomatik diferansiyel kilidi olacaktı.

3. John Deere 9560RT

John Deere tarafından imal edilen John Deere 9560RT traktör, en zor tarım görevlerine hazır olan öncü bir yüksek teknoloji ürünü makinadır. 560 beygir gücü ve 78 gpm hidrolik akışa sahiptir. Traktör, 20.000 liradan fazla kaldırma kapasitesine de sahiptir. Traktörü kullanan herkes, işlerini daha hızlı yapmak için neredeyse garanti altındadır. Ana özellikleri arasında verimlilik yöneticisi parmak tekeri ve verimlilik yöneticisi anahtarı, 18 ileri PowerShift transmisyon ve elektrohidrolik (EH) PTO kontrolü var. Hava süspansiyonlu, sırtüstü açısı ayarı, bel kontrol, ön-arka ve yanal zayıflatma, döndürme ve ayarlanabilir sol kol dayanağı ile mükemmel bir koltuk var.

2. Case IH Steiger 620 Quadtrac

CaseIH Steiger 620 Quadtrac, CaseIH tarafından üretilmiştir. Hidrolik, basınç akışı dengelenmiştir. Motor, soğutulmuş dizelten sonra iki aşamalı turboşarjlı hava-su arası-ara soğutmalı havadan havale’ya sahip 6 silindirli. Şanzıman açısından, CaseIH Steiger 620 Quadtrac, 16 ileri ve 2 geri vitese sahip tam güç kaymasına sahiptir. En özgün ve mükemmel özelliklerinden biri, tekerlekli yerine traktörün tırtıllı ve 600 beygir gücü almasıdır. 2016’da IH Steiger 600 davasında olduğu gibi Steiger Serisinde geliştirilmiş kaydırma performansından artmış mekik geçişi hızına kadar yeni geliştirmeler yapılacaktır. Traktörlerde yeni gelişmiş Line Aquisition, LED ışık paketleri, gelişmiş direksiyon sistemi, otomatik diferansiyel kilidi ve split geniş elektrikli aynalar bulunurdu.

1. Lamborghini Nitro Tractors

Lamborghini en çok hiper araba yapmakla bilinir. Lamborghini Nitro traktörü kirli almak istemediğiniz traktör türüdür. 2013’te geleceğe dönük traktör benzeten mükemmel modellerini çıkardılar. Yeni model kesinlikle göz alıcı bir zariftir. Yüksek teknolojik kabin benzeri bir uçak ya da yarış arabasından ilham almış görünüyor. Traktör 3.6 litre DEUTZ motora sahip. Giugiaro Design tarafından tasarlanan traktör, beyaz parlak gövde ile siyah bir mat kaplamaya sahip. 100 ila 130 beygir gücü arasında değişen dört güç seviyesinde bulunuyor. Bu, dünyadaki en pahalı 10 traktör listemizde 1 numara.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.