
Araba Özellikleri
Ford Tourneo Courier 1.5 TDCi Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
Ford Tourneo Courier 1.5 TDCi Özellikleri
Ford Tourneo Courier 1.5 TDCi Özellikleri
| Ford Tourneo Courier | |
| Marka | Ford |
| Model | Tourneo Courier |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2018 Yılı |
| Gövde Tipi | Minivan |
| 1.5 TDCi | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 5.1 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.1 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.5 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 100 HP |
| Silindir Hacmi | 1498 cm3 |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Inline |
| Silindir Başına Düşen Valf | 2 |
| Yakıt Sistemi | Dizel – Commonrail |
| Türbin | Turbo Kompresör / Intercooler |
| Şanzıman | Manuel Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 1280 Kg |
| Bagaj Hacmi | 395 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 48 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1964 mm |
| Yükseklik | 1723 mm |
| Dingil Mesafesi | 2489 mm |
| Lastik Boyutu | 195/60 R15 |
VİDEO: 2018 Ford EcoSport Geyik Testi




Ford Tourneo Courier 1.5 TDCi Özellikleri Yorumlar