1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. Yeni Fiat Ducato Özellikleri

Yeni Fiat Ducato Özellikleri

Yeni Fiat Ducato Özellikleri Yeni Fiat Ducato Özellikleri Türkiye’de satışa sunulan Fiat Professional ürün gamının güçlü üyesi Ducato’nun yenilenen versiyonu. Personel taşıma, okul servisi, kamyonet ve van tipi modelleriyle yolculara ve kullanıcılarına konfor sağlıyor. 140 HP ve 160 HP güçlerindeki iki çevreci motor seçeneği ve manuel şanzımanın yanı sıra tork konvertörlü 9 ileri otomatik şanzımanla

Abone Ol google-news

Yeni 2023 BMW 3 Serisi Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Yeni Fiat Ducato Özellikleri

Yeni Fiat Ducato Özellikleri

Türkiye’de satışa sunulan Fiat Professional ürün gamının güçlü üyesi Ducato’nun yenilenen versiyonu. Personel taşıma, okul servisi, kamyonet ve van tipi modelleriyle yolculara ve kullanıcılarına konfor sağlıyor. 140 HP ve 160 HP güçlerindeki iki çevreci motor seçeneği ve manuel şanzımanın yanı sıra tork konvertörlü 9 ileri otomatik şanzımanla tercih edilebiliyor.

Ducato’nun 4 silindirli 140 HP güç ve 350 Nm tork üreten Multijet motora sahip. Yerini aldığı 130 HP’lik motora kıyasla güç ve tork değerini yüzde 9,5 artırıyor. Otomatik şanzımanla sunulan 160 HP’lik motor seçeneği ise 400 Nm tork üreterek yüzde 25 daha fazla güç sağlıyor.

Yeni Ducato’nun otomatik şanzımanlı versiyonunda sunulan. Eko Paketi ile birlikte Start & Stop sistemi, akıllı alternatör, elektronik kontrollü yakıt pompası ve sürücüye yakıt tasarrufu yapma noktasında destekleyen Eko düğmesi gibi donanımlar devreye giriyor.

Ducato Minibüs modelinde, iç mekanda da her yolcu için USB girişi barındıran bej rengi koltuklar, artırılmış ses yalıtımı ve minibüs ersiyonlarında ise standart olan ön klimaya ilave daha verimli türbin tavan tipi klima yolculukları keyifli hale getiriyor.

Yeni Ducato’da bakım kolaylığı sağlanması için 3 parçalı ön tampon, mat gri ön ızgara, siyah çerçeveli ön farlar, 180 derece açılabilen arka kapılar ve alt plakalar dikkat çekiyor.

Yeni Ducato ile birlikte sunulan gelişmiş sürücü asistan sistemleriyle sürüş güvenliği ve sürüş konforunu en üst seviyeye taşıyor. Ducato’da Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSA), Arka Çapraz Yol Tespit Sistemi (RCP), Savrulma Azaltıcı (ROM), Şeritten Çıkma Uyarı Sistemi (LDWS),) ve Otonom Fren Destek Sistemi (AEBS) gibi birçok önemli güvenli ve teknolojik yardımcı bulunuyor.

Yeni Fiat Ducato Fiyat

Fiat Professional’ın şubat ayında devreye aldığı “KDV kadar indirim bizden” kampanyasıyla satışa sunulan. Yeni Fiat Ducato’nun 2020 model Van gövde seçeneği 140 bin TL. Kamyonet 130 bin TL, Minibüs modelleri ise 205 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

LPG’li Fiat Fiorino Eko Satışa Sunuldu

VİDEO: Fiat 500X Yol Tutuş Testi

 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.