1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Kahramankazan’a İkinci El Oto Pazarı Kuruluyor

Kahramankazan’a İkinci El Oto Pazarı Kuruluyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Kahramankazan’da 100 bin metrekarelik alanda bin araç kapasiteli ikinci el oto pazarı yapımına başladı.

Abone Ol google-news

Nissan 2021 Mali Yılında Kara Geçti

Kahramankazan’a İkinci El Oto Pazarı Kuruluyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kahramankazan’da bin araç kapasiteli ‘ikinci el oto pazarı’ yapacak. Pazarın ilk etabı gelecek ay tamamlanması ve açılması planlanıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ticari hareketliliği artırarak ekonomiyi canlandırmak amacıyla kentin ihtiyaç duyduğu projeleri Başkentlilerle buluşturmaya devam ediyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı, otomotiv piyasasına hareketlilik kazandırmak için Kahramankazan ilçesinde ikinci el araç oto pazarı yapımına başladı.

Kahramankazan'a İkinci El Oto Pazarı Yapılıyor

100 bin metrekarelik alanda yapımı devam eden ve iki etaptan oluşan ikinci el oto pazarı bin araçlık kapasiteye sahip olacak. Vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılayan kafeterya alanının da bulunacağı yeni oto pazarı, güvenlik ve kamera sistemleri ile de takip edilecek. Gelecek ay tamamlanması planlanan birinci etap çalışmalarının ardından oto pazarı faaliyetlerine başlayacak. Proje sayesinde bölge esnafı ve yöresel pazarcı esnafının da işlerinin artması hedefleniyor.


ÖTV Sonrası İkinci El Otomobil Piyasası Durma Noktasına GeldiAğustos Ayında Akaryakıt Fiyatlarına Ne Kadar İndirim ve Zam Geldi


 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.