1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Kia Yeni Logo ve Şirket Sloganını Tanıttı

Kia Yeni Logo ve Şirket Sloganını Tanıttı

Şirket yeni logosunu Güney Kore’nin Incheon şehrinde düzenlediği bir görsel şölenle adeta gökyüzünde tanıttı.

Abone Ol google-news

1991 Model Tofaş Rekor Fiyata Satıldı

Kia yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı. Koreli otomobil üreticisi Kia, Kore Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi’ne başvuru yaptı. Şirket, 2021 yılı Ocak ayı itibarıyla yeni logo ve yeni sloganını kullanmaya başlayacak.

Şirket yeni logosunu Güney Kore’nin Incheon şehrinde düzenlediği bir görsel şölenle adeta gökyüzünde tanıttı. Markadan yapılan açıklamada yeni logonun ‘simetri’, ‘ritim’ ve ‘yükseliş’ gibi üç ana unsuru bir araya getirdiği ifade edildi.

Aslında logo değişikliği yeni bir gelişme olmadığını görüyoruz. Çünkü şirket yeni logolarını 2019 yılında gerçekleşen Cenevre Otomobil Fuarı kapsamında tanıtmıştı. Diğer otomobil üreticilerinin yaptığı gibi Kia’da yeniliği tüketicilere yansıtmayı planlıyor.

Kia Yeni Logo ve Şirket Sloganını Tanıttı

Kia Yeni Logo ve Sloganıyla 2021’de Geliyor!

Yeni BMW M5 CS Detayları Ortaya Çıktı!

Kia, mevcut logosu için kullanılan slogan “Şaşırtıcı Güç”, bu slogan 2021 yılında logonun değişmesiyle birlikte değişecek. Kia yeni logo ve yeni slogan ile geliyor. Yeni slogan ise “İlham Veren Hareket” olarak karşımıza çıkacak. Eski logoda markanın harfleri ayrı ayrı bulunurken, yeni logoyla birlikte harfler birbiriyle bağlı olacak.

Kia yeni logosunu Güney Kore ve Kuzey Amerika pazarlarında sunulan Kia K7 Cadenza modelinde sunulması bekleniyor.

Ford Mondeo Crossover Ortaya Çıktı

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.