1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Motorin Fiyatına 20 Kuruş İndirim Geldi!

Motorin Fiyatına 20 Kuruş İndirim Geldi!

Motorin Fiyatına 20 Kuruş İndirim Geldi! Motorin fiyatına 20 kuruş indirim geldi! Motorinin litresine yapılacak 20 kuruşluk indirim pompa fiyatlarına yansımayacak. Akaryakıt ürünlerinde ÖTV düzenlemesi 16/01/2020 tarihinde geçerli olmak üzere Motorinde 20 KRŞ/LT indirim gerçekleşmiştir. Mevcut Uygulama olan Eşel Mobil Sistemi gereği indirim oranı kadar ÖTV’de artış gerçekleştiğinden pompa fiyatlarında değişiklik olmayacaktır. MOTORİN FİYATI NE

Abone Ol google-news

“İkinci El Otomobil İthalatı Önerisi”

Motorin Fiyatına 20 Kuruş İndirim Geldi!

Motorin fiyatına 20 kuruş indirim geldi! Motorinin litresine yapılacak 20 kuruşluk indirim pompa fiyatlarına yansımayacak.

Akaryakıt ürünlerinde ÖTV düzenlemesi 16/01/2020 tarihinde geçerli olmak üzere Motorinde 20 KRŞ/LT indirim gerçekleşmiştir. Mevcut Uygulama olan Eşel Mobil Sistemi gereği indirim oranı kadar ÖTV’de artış gerçekleştiğinden pompa fiyatlarında değişiklik olmayacaktır.

MOTORİN FİYATI NE KADAR?

Motorinin litresi İstanbul’da ortalama 6,53 liradan, Ankara’da 6,65 liradan, İzmir’de ise 6,62 liradan satılıyor. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.