1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Nissan Yeni Marka Logosunu Tanıttı

Nissan Yeni Marka Logosunu Tanıttı

Nissan Yeni Marka Logosunu Tanıttı Bu yılın başlarında ticari marka başvurularında yer alan Nissan’ın yeniden tasarlanan logosu, Ariya SUV’nin ortaya çıkmasıyla resmi hale geldi Nissan’da logosunu tıpkı BMW ve Volkswagen markaları gibi yeni elektrik çağını daha sadakatle temsil eden daha ince bir tasarımla yeniledi. Nissan, yeni logosunu piyasaya sürülecek olan yeni elektrikli Ariya SUV modelinde

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Nissan Yeni Marka Logosunu Tanıttı

Bu yılın başlarında ticari marka başvurularında yer alan Nissan’ın yeniden tasarlanan logosu, Ariya SUV’nin ortaya çıkmasıyla resmi hale geldi

Nissan’da logosunu tıpkı BMW ve Volkswagen markaları gibi yeni elektrik çağını daha sadakatle temsil eden daha ince bir tasarımla yeniledi.

Nissan, yeni logosunu piyasaya sürülecek olan yeni elektrikli Ariya SUV modelinde tanıttı.

Nissan Yeni Marka Logosunu Tanıttı

Nissan, “Yeni Nissan logosu geleceğe bakarken hayat buluyor, ancak zengin mirasına ve yenilik geleneğine gururla bağlı kalıyor. Şirket adı logonun merkezinde kalıyor, bu yüzden evrimi çağrıştırırken kilometre taşlarını ve geçmiş anıları hatırlayan anında tanınabilir bir marka iletiyor “diyor.

Sayısız eskiz ve çeşitli modellerden sonra, sonuç iki boyutlu baskıya sahip bir logo oldu. Üretilenden daha tasarlanmış görünüyor ve birden fazla dünyada yaşama esnekliğine sahip. Süreç 3D olarak başladı ve daha sonra 2D olarak geliştirildi: aydınlatılmış marka rozeti ilk önce taslağı çizildi ve markayı 2D olarak temsil etmek için aydınlatılmış alanı kaldı.

Nissan Yeni Marka Logosunu Tanıttı

Diğer Paylaşımlar
Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.