1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Sahibinden.com Satılıyor İddiası Şirketten Açıklama Geldi

Sahibinden.com Satılıyor İddiası Şirketten Açıklama Geldi

İngiltere menşeli Marks & Mann şirketinin Sahibinden.com’a tam 4.8 milyar dolarlık teklifte bulunduğu söyleniyor.

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Sahibinden.com Satılıyor İddiası Şirketten Açıklama Geldi

İngiltere menşeli Marks & Mann şirketinin Sahibinden.com’a tam 4.8 milyar dolarlık teklifte bulunduğu söyleniyor. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük elektronik ticaret ortamlarından biri olan Sahibinden’e rekor bir teklif geldiği iddia edildi. İngiltere’de faaliyetlerini sürdüren Marks & Mann’in, Sahibinden.com’un İstanbul’daki ofisinin kapısını çaldığı ve tam 4.8 milyar dolarlık bir teklifte bulunduğu iddia ediliyor.

Sahibinden.com Satılıyor İddiası Şirketten Açıklama Geldi

Tam 44 milyon kullanıcısı bulunan ve bugüne dek 25 milyar ilan görüntülenme sayısına ulaşan site, eğer bu fiyata satılırsa Türkiye rekorunu neredeyse 10’a katlamış olacak. An itibarı ile görüşmelerin devam ettiği ve tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu iddia ediliyor. Yemeksepeti’nin 2015 yılında Delivery Hero’ya tam 589 milyon dolara satılarak kırdığı rekoru düşünürsek, 4.8 milyar doların ne kadar büyük bir sükse yaratacağını tahmin etmek çok zor değil.

Yeni 2019 Mazda 3 Teknik Özellikleri

Sahibinden.com’dan açıklama geldi

Sahibinden.com, haber hakkında yazılı açıklama yayınladı. Sahibinden.com’a teklifte bulunulduğu iddiasının gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.

Sahibinden.com’un açıklaması şu şekilde: “Bugün bir ulusal gazetede ‘4,8 milyar dolara sahibinden site’ başlıklı bir haber yayınlanmıştır. Söz konusu haber gerçeği yansıtmamakta olup şirketimizin gündeminde böyle bir konu bulunmamaktadır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına saygılarımızla dikkatinize sunuyoruz.

Buradan “Otomobil Üreticilerinin Kullandığı Kısaltmalar ve Anlamları” inceleyebilirsiniz.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.