1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Son Dakika Benzine Yeni İndirim Geliyor

Son Dakika Benzine Yeni İndirim Geliyor

Son Dakika Benzine Yeni İndirim Geliyor Son Dakika Benzine Yeni İndirim Geliyor. Benzinin uluslararası piyasalarda devam eden değer kaybetmesi nedeniyle benzine yeni bir indirim yolda. Gece yarısından itibaren benzin pompa fiyatlarına 22 kuruş indirim bekleniyor. Küresel ekonomiyi etkileyen korona virüs ve Rusya ile Suudi Arabistan arasından yaşanan anlaşmazlıklar petrol fiyatlarında tarihi bir düşüşe neden oldu.

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Son Dakika Benzine Yeni İndirim Geliyor

Son Dakika Benzine Yeni İndirim Geliyor. Benzinin uluslararası piyasalarda devam eden değer kaybetmesi nedeniyle benzine yeni bir indirim yolda.

Gece yarısından itibaren benzin pompa fiyatlarına 22 kuruş indirim bekleniyor.

Küresel ekonomiyi etkileyen korona virüs ve Rusya ile Suudi Arabistan arasından yaşanan anlaşmazlıklar petrol fiyatlarında tarihi bir düşüşe neden oldu. Yaşanan olaylardan dolayı düşen akaryakıt fiyatlarının Türkiye’ye etkisi ise sık sık değişen akaryakıt fiyatlarına neden olması.

Yetkililerden alınan bilgilere göre benzinin litre fiyatlarına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 22 kuruş indirim gelmesi bekleniyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir Güncel Benzin Fiyatları

Ortalama benzin fiyatları İstanbul’da 5,24 TL, Ankara ve İzmir’de ise 5,34 TL’den satılmakta. Satış fiyatları akaryakıt dağıtım şirketlerine göre değişiklik göstermektedir.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.