1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. SUBARU yeni sedan modeli WRX S4 tanıtıldı

SUBARU yeni sedan modeli WRX S4 tanıtıldı

Subaru, Eylül ayında tanıtılan ABD’ye özel Subaru WRX’ten pek de farklı olmayan Japon pazarı için WRX S4’ü resmen tanıttı.

Abone Ol google-news

Rusya’da Faaliyetlerini Durduran Otomotiv Şirketleri

SUBARU yeni sedan modeli WRX S4 tanıtıldı

Görsel olarak WRX S4, STI Sport R donanım seviyelerinin farklı far grafikleri, bagaj kapağındaki S4 rozeti ve ızgara ile bagaj kapağındaki kırmızı STI rozetleri ile ayırt edilebilir. Ayrıca model dört kapılı bir sedan olmasına rağmen bir arka sileceğe sahip.

Subaru WRX S4

Bu küçük ayrıntıların dışında, WRX S4, ABD’ye özel WRX ile aynı görünüyor. Ralliden ilham alan bir görünüm ile çamurluklar, tamponlar ve yan marşpiyelerdeki boyanmamış plastik kaplamayı koruyor.

Subaru WRX S4

Otomobil, Solar Orange Pearl, Sapphire Blue Pearl, Ateşleme Kırmızısı ve Seramik Beyaz dahil olmak üzere çeşitli yeni renklerde opsiyonlanabiliyor.


Yeni 2022 FORD RANGER Ortaya Çıktı


Subaru WRX S4

Yeni model süet Recaro ön koltuklar, kabinin her tarafında kırmızı dikişli deri yamalar, karbon görünümlü süs parçaları ve alüminyum pedallara sahip.

Subaru WRX S4

Teknoloji açısından, STI donanımı, Starlink bilgi-eğlence sistemi için 11,6 inç dokunmatik ekrana ve Japon pazarına özgü yeni 12,3 inç dijital gösterge grubuna sahip. Yeni EyeSight X sürüş yardım teknolojisini ve orta konsolda sürücüye bakan bir kamerayı içerir.


 


Subaru WRX S4

Subaru WRX S4

 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.