1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Taksi Filminin Başrol Oyuncusu, İstanbul’da Taksi Bulamadı

Taksi Filminin Başrol Oyuncusu, İstanbul’da Taksi Bulamadı

Dünyaca ünlü Fransız yapımı ‘Taksi’ filminin başrol oyuncusu Samy Naceri, film görüşmesi için geldiği İstanbul’da taksi bulamadı.

Abone Ol google-news

Benzin ve Motorine Bir Büyük Zam Daha Geldi

Taksi Filminin Başrol Oyuncusu, İstanbul’da Taksi Bulamadı

1998 yılında çekilen Fransız yapımı ‘Taksi’ filminin başrol oyuncusu Samy Naceri, bir film görüşmesi için İstanbul’a geldi.

‘Taksi’ serisi filmlerindeki başrolüyle ün kazanan Naceri, özel bir toplantıya katılmak için Beyazıt’ta kaldığı otelden taksi durağına yürüdü. Kendisine Fransız sosyal medya fenomeni Parisa ve menajeri Don Kerry eşlik etti.

'Taksi' filminin başrol oyuncusu Samy Naceri

Samy Naceri, Cağaloğlu’ndaki taksi durağına geldiğinde taksi bulamadı ve 20 dakika taksi bekledi. Naceri, İstanbul’un tarihi caddelerinde yürürken ve taksi beklerken hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

60 yaşındaki Samy Naceri İstanbul’daki tecrübelerini anlattı: “Türkiye’ye 15 gün önce de tatil için gelmiştim. Bugün bir davet üzerine İstanbul’a geldim. Bana tarihi yerleri gezdirdiler. Osmanlı’dan Atatürk’e kadar olan tarihi eser ve olaylar hakkında bilgi verdiler. Tarihe ilgi duyan bir kişi olarak Türkiye’de olmak muazzamdı.”

'Taksi' filminin başrol oyuncusu Samy Naceri

“Türkler beni sokakta gördüğünde tanıyor ama gelip konuşmak için utanıyorlar, ben de öyle olduğunu anlayınca selam veriyorum. Onlar da gelip benimle konuşuyor. Böyle büyük muazzam bir şehirde, turistlerin çokça ziyaret ettiği bir şehirde taksi sorunu olması çok üzücü.”


Almanya’nın En Çok Çalınan Otomobilleri Açıklandı


“Gezdiğim ve film çektiğim şehirlerde araba kullanmayı seviyorum. Trafik yoğunluğu yüksek olan şehirlerde de araba kullandım, o yüzden İstanbul trafiğinde de zorlanmadım. Moskova veya Paris trafiğini görseniz saçlarınızı koparırsınız. Oraların trafiği daha da beter.”

'Taksi' filminin başrol oyuncusu Samy Naceri

“Eğer bir oyuncu olmasaydınız Türkiye’de taksici olur muydunuz?” sorusuna Samy Naceri “Burada taksici olmak istemezdim çünkü trafik çok karışık” cevabını verdi.

Fransız oyuncu bindiği taksinin direksiyonuna da geçti, İstanbul sokaklarında taksi kullandı.

Kaynak: Sözcü 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.