1. Anasayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Yeni 2022 Fiat Ulysse MPV Ortaya Çıktı

Yeni 2022 Fiat Ulysse MPV Ortaya Çıktı

Yolcu versiyonu olan yeni Fiat Ulysse, altı ila dokuz koltuklu çeşitli konfigürasyonlarda mevcut olacak ve büyük ailelerin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra iş amaçlı kullanım için de sunulacak. 

Abone Ol google-news

Rolls-Royce Boat Tail 2022 Villa d’Este’de Tanıtıldı

Yeni 2022 Fiat Ulysse MPV Ortaya Çıktı

Fiat, şu anda Opel, Peugeot, Citroen ve Toyota tarafından sunulan orta boy araçlarının şaşırtıcı bir şekilde yeniden düzenlenmiş varyantları olan yeni Ulysse ve Scudo MPV ve LCV modellerini ortaya çıkardı. Modüler EMP2 platformu üzerinde inşa edilecek yeni Scudo, üç farklı uzunlukta olacak: minibüs, combi veya cab.

2022 Fiat Ulysse

Yeni Fiat Ulysse modelleri hem içten yanmalı hem de EV formunda sunulacak. Yolcu versiyonu olan yeni Fiat Ulysse, altı ila dokuz koltuklu çeşitli konfigürasyonlarda mevcut olacak ve büyük ailelerin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra iş amaçlı kullanım için de sunulacak.

2022 Fiat Ulysse

İçten yanmalı motor seçenekleri, yalnızca ön tekerleklere güç gönderen manuel veya sekiz ileri otomatik şanzımanla kombine edilen dizel motorlarla sunulacak. Tamamen elektrikli versiyonların, sıfır emisyonlu mobilite için 134 beygir (100 kW/136 PS) güç üreten ve gücünü 50 kWh veya 75 kWh tercih edilebilen batarya seçeneklerinden alan elektrik motoru kullanması bekleniyor.


Renault Master Van İlk Hidrojenli Prototip Oldu


Siparişlerinin 2022 yılının ilk çeyreğinde başlaması beklenen modelin fiyatı ise henüz açıklanmadı. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.