1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Taşıt Takas Sistemi Bugün Başladı

Taşıt Takas Sistemi Bugün Başladı

Taşıt Takas Sistemi Bugün Başladı Taşıt Takas Sistemi Bugün Başladı Takasbank, 3 Şubat 2020 tarihi itibarıyla “Taşıt Takas Sistemi”ni uygulamaya alıyor. Kurulan sistem taşıt alım satım işlemlerinde taraflara güvenli, nakit taşıma riski olmadan, 15 TL’lik işlem ücretiyle transfer imkanı sağlayacak. 15 TL işlem ücreti Konuyla ilgili açıklamada bulunan Takasbank Genel Müdür Vekili ve Yönetim Kurulu

Abone Ol google-news

Nisan Ayında Trafiğe Kaydı Yapılan Araç Sayısı Açıklandı

Taşıt Takas Sistemi Bugün Başladı

Taşıt Takas Sistemi Bugün Başladı

Takasbank, 3 Şubat 2020 tarihi itibarıyla “Taşıt Takas Sistemi”ni uygulamaya alıyor. Kurulan sistem taşıt alım satım işlemlerinde taraflara güvenli, nakit taşıma riski olmadan, 15 TL’lik işlem ücretiyle transfer imkanı sağlayacak.

15 TL işlem ücreti

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Takasbank Genel Müdür Vekili ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Elibol, Taşıt Takas Sistemi’ne www.tasittakas.com.tr üzerinden veya mobil uygulamalar aracılığıyla erişim sağlanabileceğini aktardı. Elibol, kurulan yapının taşıt alım satım işlemlerinde taraflara güvenli, nakit taşıma riski olmadan, 15 lira maliyetle hızlı transfer imkanı sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Riskler Ortadan Kalkıyor

Konuya ilişkin olarak Takasbank Genel Müdür Vekili ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Elibol, “Ülkemizin en önemli finansal altyapı kuruluşlarından biri olan ve uzun yıllardır. Finans sistemimize takas, teminat, risk ve nakit yönetimi hizmeti veren Takasbank’ın, sahip. Olduğu tecrübe ve birikim sayesinde kısa sürede geliştirdiği “Taşıt Takas Sistemi” ile birlikte noterler. Bünyesinde araç alım satımına ilişkin nakit tutarların karşı tarafça ödenmeme riskinin ortadan kalkacağı. İlgili tutarın taraflar arasında hızlı ve güvenli bir biçimde el değiştirmesinin sağlanacağını” belirtti.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.