1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Volvo, Eski Volvo’su ile 1 Milyon Mili Deviren Kullanıcıya Yeni S60 Verdi

Volvo, Eski Volvo’su ile 1 Milyon Mili Deviren Kullanıcıya Yeni S60 Verdi

Bir kullanıcı 30 yıl önce almış olduğu Volvo marka 740 GLE model otomobil ile bir milyon mil yaptı ve Volvo bayisi araç sahibine yeni bir otomobil hediye etti.

Abone Ol google-news

Renault’un Rusya’daki Varlıkları Rus Devletine Devredildi

Volvo, Eski Volvo’su ile 1 Milyon Mili Deviren Kullanıcıya Yeni S60 Verdi

Jim O’Shea 1991 yılında sıfır aldığı Volvo 740 GLE modelini yaklaşık olarak 30 yıldır kullanmakta. Kısa bir süre önce 1 milyon mil (1.6 milyon kilometre) sınırını geçti. 30 yılda bir milyon mil yaptığı otomobilde iki motor ve iki şanzıman değişmesine rağmen çalışmaya devam ediyor.

Volvo, Eski Volvo'su ile 1 Milyon Mili Deviren Kullanıcıya Yeni S60 Verdi

Geçmişe baktığında Jim OS’hea, ilk etapta arabayı satın aldığı için çok kızgın olduğunu hatırlıyor. Jim O’Shea: “Babamın erkek kardeşi bir Ford bayisi işletiyordu ve sadece Ford satın alabileceğinizi söyledi. Arabayı eve getirdim ve bir süre benimle konuşmadı. Ona Bu arabadan bir milyon mil gideceğini söyledim” O’Shea açıklamasında “Bu arabanın iyi yanı, başımı belaya sokmuyor. Çünkü saatte en fazla 75 mil (120 km/s) hızla gidiyor.” dedi.

O’Shea, “Arabayı West County Volvo‘dan satın aldığımda, bir adam 1961 modeliyle geldi” dedi. “Model numarasını bilmiyorum, ama bir milyon mil olduğu için ona yeni bir arabanın anahtarlarını verdiler. Aklıma bir fikir geldi, o yapabiliyorsa ben de yapabilirim. Yani, yaptım!”

West County Volvo otomobil bayisinden ayrıldıktan otuz yıl sonra bir milyon mil yaptığı için bayiye tekrar geldiğinde West County Volvo ve Volvo Cars USA, tarafından hediye 2022 model Volvo S60 sedan ile karşılaştı. West County Volvo Genel Müdürü Stephen Lynch: “Jim’e bakabildiğimiz ve onu yeni bir arabaya bindirebildiğimiz için heyecanlıyız. Kazandı ve onun için daha mutlu olamazdık,” dedi. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.